“Шумен” се наложи с 3:1 над “Калиакра” в контрола

12:38, 02 авг 15 / Спорт 25 342 Шрифт:
Отборът на “Шумен” записа още една победа в контролите преди началото на старта на сезона във В североизточната група. Шуменци гостуваха на “Калиакра” в Каварна и победиха с 3:1. Хеттрик за тима на шуменци отбеляза Християн Димитров. Юношата се разписа на два  пъти през първото полувреме, а третото си попадение реализира през втората част. Голът за домакините падна след грешка в защитата на шуменци.

Освен че реализира три попадения, тимът на “Шумен” пропусна още четири, пет положения за гол.

Следващата проверка на тима на “Шумен” ще бъде в сряда, 5 август, срещу “Светкавица” в Търговище. Преди седмица в спарниг между двата тима, игран на ст. “П. Волов”, “Шумен” победи тима състава от Търговище с 2:0.