Русенски танцьори с отлично представяне на Открития турнир по спортни танци в Шумен

17:23, 04 окт 15 / Спорт 25 417 Шрифт:
На 3 октомври в гр. Шумен се проведе XV Открит турнир по спортни танци - "Фея данс". Информацията съобщава прес центърът на Община Русе. В надпреварата в категорията на индивидуалните състезатели, възпитаниците на Валерия Николова грабнаха много награди.

• до 9 години - Хелга Иванова спечели второ място и Ана - Мария Симеонова - трето място;

• до 11 години - I група - Александра Моллова (първо място) и Юлияна Йотова (трето място);

• до 11 години - II група - Радина Стоянова (трето място);

• до 11 години - III група - Камелия Колева (трето място);

При състезателните двойки в клас 15 "Д" танцьорите от гр. Бяла, с треньор Валерия Николова - Жулиен Михайлов и Гергана Дякова продължиха победната си серия от предния полусезон и отново заеха призовото първо място. В същия клас Кристиян Митев и Симона Здравкова се класираха на трето място. В клас 13"Е" Йордан Тодоров и Стела Дамянова, също се качиха на стълбичката на победителите, като взеха сребърни медали.