Волейболният "Дунав" започва новия сезон срещу "Славия"

07:04, 23 окт 15 / Спорт 25 401 Шрифт:
Отборът на "Славия" е първият съперник на "Дунав" през новия сезон във Висшата волейболна лига. Срещата е в София и е насрочена за края на следващата седмица. По програма двубоите от първия кръг на първенството във втория ешелон при мъжете ще се играят на 30 и 31 октомври.

Във втория кръг тимът на "Дунав" посреща в Русе "Черно море". Следва гостуване в Пловдив на "Локомотив". В четвъртия кръг русенският състав е домакин на "Ботев" Луковит. След това са срещите с "Виктория Волей" в Пловдив и "Звездец" в Русе. 10 отбора ще участват в първенството през сезон 2015/2016 г.

През тази седмица русенският тим няма да играе контролна среща. Както ви информирахме, в края на миналата "Дунав" записа две равенства: с "Черноморец" Бяла 2:2 гейма и срещу съставът на Попово двубоят завърши също при резултат 2:2 гейма.