Кадетките на "Дунав" загубиха от "Доростол" в Русе

13:15, 06 ное 15 / Спорт 25 327 Шрифт:
Отборът на "Дунав" за кадетки до 16 години загуби първата си среща от турнира в Русе в тази възрастова група в регион Добруджа. Домакините отстъпиха с 38:44 на "Доростол". Младите русенски баскетболистки намалиха пасива си в резултата в края на втората четвърт и на почивката гостите водеха с 4 точки- 25:21.

За първите 7 минути от третата част тимът на "Доростол" не успя да отбележи кош и отборът на "Дунав" изоставаше само с точка след 30 минути игра- 28:29. Силистренският състав спечели последната четвърт и така стигна до крайния успех в двубоя.

Тази среща беше първа от турнира за кадетки в Русе. Двубоите са от група А на регион Добруджа. Втората среща в зала "Дунав" е между отборите на "Черно море Одесос" и "Доростол". Вторият двубой на "Дунав" днес е срещу варненския тим.