„Нефтохимик U15“ загуби от „Марково“ с 0:1 след достойна игра

10:49, 08 ное 15 / Спорт 25 287 Шрифт:
След изключително достойна игра отборът на „Нефтохимик U15“ записа загуба срещу „Марково“ с 0:1, съобщиха от пресцентъра на клуба на „шейховете“. Срещата бе от 10-тия кръг на първенството на елитната юношеска група до 15 години, която се проведе вчера, на стадион „Българово“.

През първото полувреме играта се развиваше предимно в центъра на терена. Домакините създадоха няколко добри голови ситуации, но отборите се прибраха на почивката при нулево равенство.

Втората част започна с повече атаки, особено към вратата на гостите, но малко преди края на полувремето те успяха да отбележат единственото попадение, след добро центриране от корнер.

Въпреки загубата „шейховете“ се представиха на ниво, демонстрираха сърцата игра и не дадоха лесно победата.