Юношите на „Нефтохимик“ паднаха от „Монтана“ у дома

18:20, 14 ное 15 / Спорт 25 356 Шрифт:
Нефтохимик допусна загуба с 0:1 в среща от XIV кръг на първенството на Елитна юношеска група U19, която се проведе днес на стадиона в Българово, съобщиха от клуба.

На почивката отборите се прибраха при нулево равенство, но в първите минути на второто полувреме гостите откриха резултата. „Шейховете“ изпуснаха няколко голови положения и до края на срещата не можаха да отбележат точно попадение.

Гостуването на „Нефтохимик“ U15 на отбора на „Локомотив“ (Пловдив) завърши с 0:3. Домакините отбелязаха и трите си попадения през втората част на мача.

На другия полюс са юношите младша възраст на "Нефтохимик". Те разгромиха с 8:0 отбора на "Свети Никола" в мач от X кръг на първенството. На почивката двата тима се прибраха при резултат 5:0 след точни попадения на Красимир Киров, Йолиян Милков, Иван Игнатов, Мартин Георгиев и Матей Иванов. През второто полувреме два пъти се разписа Янко Стоилов и още веднъж Матей Иванов.