Хандбалистите на "Фрегата"-Бургас "наказаха" тима на НСА

17:16, 16 ное 15 / Спорт 25 276 Шрифт:
Хандбалистите от "Фрегата"-Бургас разбиха като гости тима на НСА с 35:24 в мач от седмия кръг от първенството на страната и така написаха двойка на студентите, съобщиха от Общината.

Бургазлии изиграха ударно първо полувреме и се оттеглиха на почивка при смразяваща разлика от 10 гола- 10:20.

Със 7 гола за "Фрегата" се отличи Димитър Петков. Йордан Михайлов реализира 6 попадения. "Изиграхме добър мач, в който показахме, че сме значително по-стойностният отбор", заяви старши треньорът на бургаските хандбалисти Никола Добрев.

С актив от 10 точки "Фрегата" продължава да води във временното класиране. В следващия осми кръг отборът посреща в зала "Младост" тима на "Левски"-Левски. Този двубой е на 29 ноември /неделя/.