„Шейховете“ завършиха есенното първенство по футбол без нито една загуба

16:18, 21 ное 15 / Спорт 25 307 Шрифт:
Без нито една загуба премина есенното първенство по футбол за юноши младша възраст на „Нефтохимик“, съобщиха от клуба. Последният мач „шейховете“ изиграха днес, на стадион „Долно Езерово“, срещу отбора на „Стралджа“ и победиха с 3:1.

Първото полувреме завърши с резултат 2:0, след точни попадения на Йолиян Милков и Иван Игнатов. През втората част домакините допуснаха грешка в защитата и отборът на „Стралджа“ отбеляза единственото си попадение. Малко след това крайният резултат 3:1 оформи Янко Стоилов.

Юношите на „Нефтохимик“ са безапелационни лидери в класирането. Те нямат нито една загуба или равенство от началото на първенството. „Шейховете“ натрупаха актив от 30 точки, а головата им разлика е 44-2.