ЦСКА продължава с победите във „В“ група, вече са 15 поредни

16:09, 22 ное 15 / Спорт 25 281 Шрифт:
ЦСКА победи Пирин (Гоце Делчев) с 4:0 на своя стадион „Българска армия“ и продължава да бъде със 100-процентов актив във „В“ група – 15 победи в 15 мача. Мачът беше по-специален за капитана на „червените“ Борис Галчев, който записа двубой номер 100 за тима, като дори успя да отбележи едно от попаденията.

Резултатът беше открит още в 6-ата минута от Самир Аясс. В 21-ата минута Момчил Цветанов удвои.

През второто полувреме отново ЦСКА беше пълновластен господар на терена. В 73-ата минута Николай Цветков направи преднината на тима си класическа, а три минути по-късно Галчев се разписа за 4:0.

В класирането ЦСКА вече има 45 точки и е убедителен лидер, докато а Пирин (Гоце Делчев) се намира на 13-о място с 12 точки.