Кубрат Пулев награди шампионите на МВР по футбол в Албена

07:33, 06 юни 16 / Спорт 25 339 Шрифт:
Известният ни професионален боксьор Кубрат Пулев, който преди месец си върна европейската титла, изгледа финалната среща и връчи златните медали и купата на първенеца в републиканския шампионат по футбол за служители на МВР. Националното ни първенство се проведе във ваканционно селище Албена, а участие взеха 19 отбора от страната. В големия финал отборът на СК МВР Пловдив победи с 3-1 СК Спартак Враца. Трети се класираха футболистите на СК Огнеборец. Голмайстор с 10 попадения стана Ивайло Данчев от вицешампионския тим, който получи купа от националния ни селекционер Венци Рангелов. Отличията на подгласниците връчиха Чавдар Атанасов – зам.-председател на Спортна асоциация на МВР и Руслан Йорданов – ръководител на сектор „Спорт” във ваканционното селище. Шампионатът бе организиран от спортната асоциация на МВР.