Набор 2001 на „Черно море“ и „Берое“ не се победиха

16:09, 23 юни 16 / Спорт 25 476 Шрифт:
Набор 2001 на „Черно море“ и „Берое“ ще решават битката помежду си в реванша. Първият двубой от полуфиналите на държавното първенство завърши при равенство 1:1. Срещата се игра на стадион „Локомотив“ в Стара Загора, като домакините бяха по активни през първото полувреме. В 19-ата минута поведоха чрез Станислав Ангелов.

След почивката „моряците“ излязоха коренно преобразени и след пряк свободен удар на Кристиян Парашкевов единствено гредата спаси „Берое“ от попадение. Това обаче се случи в 59-ата минута, когато Християн Фоти с атрактивно попадение от въздуха изравни резултата. Последваха още няколко пропуска на варненци, като удари на Велислав Василев, Дамян Дамянов и Мартин Минчев бяха спасени от стража на старозагорци.

„Второто полувреме се представиха добре, но не влязохме както трябва в мача. След почивката и изтървахме няколко положения. Ако играем, както можем, би трябвало да нямаме проблеми на реванша. „Берое“ са добър отбор, но имаме възможности да ги преодолеем, стига да сме концентрирани“, каза за Varna.topnovini.bg треньорът на „Черно море“ Тодор Каменов.

„Черно море“: Иван Дичевски, Ангел Игнатов, Даниел Стоянов, Дамян Дамянов, Мердин Адем, Иван Иванов, Християн Фоти, Кристиян Парашкевов, Мартин Минчев (60 - Филип Иванов), Велислав Василев (67 - Павел Георгиев), Тугай Неджет